Walentynki – to wymyślone na zachodzie święto, które jedni uwielbiają, a inni traktują, jakby ono nie istniało. Szczególnie nie przepadają z nim wszyscy samotni i single. Ale wśród młodzieży – tych młodszy i nieco starszych nastolatków dzień walentynek to świetna okazja nie tylko do okazywania sobie uczuć, ale też czas do bardzo dobrej zabawy.

Dziewczyny zastanawiają się zapewne wtedy, jaki prezent na walentynki dla chłopaka lub przyjaciela kupić. A może nie tyle kupić, co sprawić radość w nieco w inny sposób, na przykład zapraszając go do kina na film, który chciałby obejrzeć, na oczekiwany koncert lub nawet na zwykłe lodowisko czy mecz. To też bardzo dobre, fajne, propozycje. Jeśli jednak dziewczyny wolą swoim chłopakom sprezentować coś w formie materialnego upominku, to wystarczy zerknąć na niższą półkę sklepową, na coś niekoniecznie drogiego i bardzo kuszącego oko.

walentynki

Jaki prezent na walentynki dla chłopaka? Na przykład czerwone pluszowe serce, czyli podarunek prosto od serca. Urocze, prawda? Gdy się ma kilkanaście lat i jest się szalenie zakochanym (w brzuchu fruwa przecież tysiące motylków), to świetnym pomysłem okaże się się coś za kilkadziesiąt złotych. Chłopak, który nawet już jako dorosły mężczyzna, jest wiecznym dzieckiem, będzie na pewno zadowolony z jakiegoś gadżetu elektronicznego, a także nowej myszki lub słuchawek gamingowych, czy nowego pada do gier. Ostatecznie można kupić też popularną grę na konsolę, w zależności od upodobań chłopaka.

Trzeba więc wiedzieć, czy jest on fanem bardziej gier wyścigowych, czy może jednak innych, rpg i strategii? Z kolei dla kogoś, kto jest bardzo aktywnym sportowcem, można sprezentować nowe hantle czy piłkę do kosza czy piłkę do nogi, a także rakietki do tenisa. Z kolei wszyscy lubiący czytać książki będą zachwyceni chociażby biografią ulubionej postaci (np. znanego blogera, którego kanał śledzi), aktora lub piosenkarza, przewodnikiem po ulubionym miejscu na świecie lub w Polsce, a także książką historyczną i kryminalną – najlepiej jakimś najnowszym bestsellerem. A jeśli nie jakaś gra ani książka, to co?

To wtedy ciekawym prezentem będzie np. album ukochanego zespołu muzycznego, czyli dobry lek dla chłopaka, aby ten zmotywował się przed bardzo ważnym sprawdzianem w szkole (jeśli ma bardzo podzielną uwagę i lubi uczyć się, słuchając różnych gatunków, w tym metalu, rocka, a nawet muzyki… klasycznej). Dodatkowym elementem do płyty, będą także dość dobre jakościowo i fajnie wyglądające słuchawki nauszne lub douszne, pasujące zarówno do stylu, jak i ubioru. Jednak przypuśćmy, że nastolatek ma już wszystkie z powyższych rzeczy.

Co wtedy zrobić? Wówczas dziewczyna może mu podarować na przykład prawdziwy skórzany portfel w kolorze czarnym lub brązowym, w którym zmieści swoje całe kieszonkowe. Spokojnie, portfel taki można nabyć za niewielką kwotę, bo już do 70/60 złotych odnajdziemy w sklepach lub na Allegro piękny i bardzo stylowy model! A skoro już skórzany portfel, to może jeszcze skórzany rzemyk czy bransoletka? Do tego jeszcze przydałyby się jakieś perfumy (niekoniecznie najdroższe) i żel do włosów – aby chłopak leń bardziej dbał o higienę i wygląd zewnętrzny.

prezent na walentynki

Bardzo dobrym podarunkiem będzie też coś, co spodoba się zarówno chłopakowi, jak i jego dziewczynie. Zastanawiacie się cóż to takiego? To oczywiście słodycze, których spożycie wprowadzi wszystkich w znakomite samopoczucie! A więc mogą to być czekoladki w kształcie serduszek, najlepiej w bardzo dużych ilościach. Dzięki nim młoda para osłodzi sobie wspólne popołudnie, oglądając razem np. ulubiony film czy serial.

Walentynkowa przekąską mogą być również żelki w kształcie serduszek. Pomysłów jest sporo. Ale i tak najważniejsze jest, by podarunki dawać sobie nie tylko w dzień walentynek, ale także przez inne dni w roku, aby przez to ciągle wywoływać na twarzy uśmiech. A taki można wywołać, kupując też coś śmiesznego, na przykład bokserki czy skarpetki z zabawnym nadrukiem. Jak więc widać, na pytanie jaki prezent na walentynki dla chłopaka, łatwo znaleźć odpowiedź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here