Wada wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, prezbiopia czy astygmatyzm nie musi być problemem. Bezpieczne i niezwykle komfortowe soczewki kontaktowe marki Acuvue sprawiają, że na cały dzień zapomnieć można o swoim problemie z oczami. To produkt wysokiej jakości, który cieszy się największym zaufaniem wśród specjalistów. Warto po niego sięgnąć z wielu powodów.

Soczewki, które dają wolność

Soczewki kontaktowe Acuvue dają możliwość uprawniania sportów, a także poszerzają pole widzenia. Nie reagują one na czynniki atmosferyczne jak okulary, które często są zmoczone lub zaparowane. Oferta firmy Acuvue to różnego rodzaju soczewki, które dopasować można do swojej wady, potrzeb i stylu życia. Wszystkie powstają z bezpiecznych i przebadanych materiałów, które przepuszczają tlen. Soczewki są więc miękkie i elastyczne. Posiadają one łagodne i ultracienkie krawędzie, dzięki czemu łatwo dopasowują się do kształtu rogówki i prawie ich na oku nie czuć. Soczewki są dostępne w dwóch wariantach: jednorazowym oraz wielokrotnego użytku.

Nowoczesne technologie

Soczewki marki Acuvue wyróżnia nie tylko jakość wykonania, ale również zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania. Każdy produkt posiada składnik nawilżający (technologia zintegrowanej łzy Hydraluxe) oraz filtry UV, które blokują ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA. To jednak nie wszystko. Soczewki zawierają również przeciwutleniacze, podnosząc komfort ich noszenia. Osoby z prezbiopią docenią wieloogniskowe soczewki uwzględniające indywidualną szerokość źrenic. Z kolei pacjenci z astygmatyzmem mogą liczyć na soczewki, które posiadają 4 strefy stabilizujące. Współpracują one z powiekami, dzięki którym soczewki zachowują prawidłowe położenie i stabilność.

Soczewki w dobrej cenie

Choć soczewki kontaktowe Acuvue wyróżniają się swoją innowacyjnością, firma od lat kładzie nacisk na to, aby były one dostępne cenowo. Opracowała ona soczewki dla osób z różnymi popularnymi wadami wzorku, które mogą być noszone zarówno przez dorosłych, jak i nieletnich. To produkt, który cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Przede wszystkim jest jednak bezpieczny, a także zapewnia wygodę.

Marka Acuvue nie bez powodu cieszy się renomą. Soczewki jej produkcji są popularne na całym świecie. Przede wszystkim dlatego, że są one innowacyjne, a także funkcjonalne. Ludzie doceniają to, że ich soczewki są komfortowe, miękkie i elastyczne. Jednocześnie dają one wiele możliwości i pozwalają zapomnieć o swojej wadzie wzroku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here