Wiele osób spotkało się z sytuacją, kiedy zaczęły im doskwierać pewne dolegliwości i aby się z nimi uporać chodzili od lekarza do lekarza. Jeden przepisał cudowne pigułki, inny zlecił konsultację u innego specjalisty, a jeszcze inne zrzucił wszystko na stres. Uczucie tej bezsilności i zapędzenia w ślepą uliczkę spędzało sen z powiek, a co raz to bardziej nasilający się ból uniemożliwiał pracę.

Dobry rezonans magnetyczny

Świetnym rozwiązaniem jak się okazuje i który, pomaga tysiącom ludzi na świecie jest rezonans magnetyczny ciała. Ktoś mógłby skojarzyć to z promieniami rentgenowskimi, które nie są obojętne dla naszego ciała. Jednak to nie to samo.

Rezonans magnetyczny jest nieinwazyjną techniką, którą się wykorzystuje w diagnostyce obrazowej. Jest to wspaniała metoda, dzięki której można poznać zmiany chorobowe w narządach wewnętrznych. Wskazaniem do jego wykonania są schorzenia ortopedyczne, neurochirurgiczne czy neurologiczne. Mało osób wie, że przy każdym podejrzeniu nowotworu wskazane jest wykonanie takiego badania. W bezpieczny sposób zostaną zbadane mięśnie, stawy jak i układ nerwowy. Dobra wiadomość też jest taka, że w przeciwieństwie do RTG, rezonans magnetyczny można wykonać kobietom w ciąży. Należy unikać go w pierwszym i trzecim trymestrze ciąży. W trosce o zdrowie
pacjentki rezonans kobiet w ciąży wykonujemy po przyniesieniu skierowania od lekarza.

W większości przypadków możemy otrzymać skierowanie na rezonans, jeśli inne badania laboratoryjne niestety nie były wystarczające do postawienia diagnozy.

Rezonans Warszawa – Zbadaj się w centrum diagnostycznym Radiomedica!

Być może zastanawiasz się gdzie można zrobić dobry rezonans magnetyczny w Warszawie. Bez wątpienia jest duże ograniczenie dostępności rezonansu magnetycznego w Polsce. Kolejki na NFZ są bardzo długie. Decydując się na badanie prywatnie, możemy go wykonać niemal od ręki. Jednym z takich miejsc jest rezonans Warszawa Centrum Diagnostyczne Radiomedica – https://radiomedica.pl/.

To miejsce zdecydowanie szybko pomoże ci odnaleźć diagnozę choroby, jak i zapewni najwyższą jakość i komfort badania.

Rezonans Warszawa Prywatnie

Centrum diagnostycznym Radio Medica oferuje krótkie terminy oczekiwania na rezonans magnetyczny w Warszawie. Spotka was bez wątpienia profesjonalna i życzliwa obsługa od momentu zarejestrowania się, aż do opisu badania.

Najmocniejszą stroną jest to, że Centrum Radio Medica używa rezonansu magnetycznego o natężeniu pola 3T. Pozwala to lepiej zdiagnozować choroby onkologiczne, zmiany neurologiczne czy różnego typu urazy.

Zadzwoń i umów się na badanie. Nie trać więcej czasu na wizyty u przeróżnych specjalistów. Weź sprawy w swoje ręce. Nie trać czasu na długie oczekiwanie w kolejce NFZ. Znajdź przyczynę i ją wylecz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here